Rezultate Juniori

SEZONUL 2018/2019

Runda Prel. / Etapa 10 / RAPID BUCUREȘTI 19 – CS Mioveni U19   (23 septembrie, ora 12)

Runda Prel. / Etapa 10 / RAPID BUCUREȘTI 17 – CS Mioveni U17   (23 septembrie, ora 14)

Runda Prel. / Etapa 9 / ACS Viitorul Argeș U19 – RAPID BUCUREȘTI U19   0:5

  • Niță (3), A. Nițu (2)

Runda Prel. / Etapa 9 / ACS Viitorul Argeș U17 – RAPID BUCUREȘTI U17   2:4

  • O. Popescu (2), Blănuță, Popa

Runda Prel. / Etapa 8 / FC Argeș U19 – RAPID BUCUREȘTI U19   1:2

  • Ș. Ghiță, Mocioacă

Runda Prel. / Etapa 8 / FC Argeș U17 – RAPID BUCUREȘTI U17  0:4

  • D. Badea, Blănuță, autogol, R. Ciobanu

Runda Prel. / Etapa 7 / RAPID BUCUREȘTI U19 – CN Dinicu Golescu U19   4:1

  • Babaua (2), Ș. Ghiță, T. Coman

Runda Prel. / Etapa 7 / RAPID BUCUREȘTI U17 – CN Dinicu Golescu U17   3:0

  • autogol, Gogan, Simionov

Runda Prel. / Etapa 6 / CSA Steaua București U19 – RAPID BUCUREȘTI U19   3:0

Runda Prel. / Etapa 6 / CSA Steaua București U17 – RAPID BUCUREȘTI U17   1:6

  • Crosman, R. Ciobanu (2), Gogan, Blănuță, L. Florică

Runda Prel. / Etapa 5 / CS Mioveni U19 – RAPID BUCUREȘTI U19   0:3

  • Ș. Ghiță (2), Georgescu

Runda Prel. / Etapa 5 / CS Mioveni U17 – RAPID BUCUREȘTI U17   0:3

  • Mitrică, R. Ciobanu, Botnari

Runda Prel. / Etapa 4 / RAPID BUCUREȘTI U19 – ACS Viitorul Argeș U19   4:2

  • Coman, Georgescu, Lupașcu, Babaua

Runda Prel. / Etapa 4 / RAPID BUCUREȘTI U17 – ACS Viitorul Argeș U17   2:0

  • O. Popescu, Simionov

Runda Prel. / Etapa 3 / RAPID BUCUREȘTI U19 – FC Argeș U19   2:1

  • A. Nițu, autogol

Runda Prel. / Etapa 3 / RAPID BUCUREȘTI U17 – FC Argeș U17   6:0

  • R. Ciobanu, Culda (2), L. Florică, Blănuță, Jipa

Runda Prel. / Etapa 2 / CN Dinicu Golescu U19 – RAPID BUCUREȘTI U19   1:0

Runda Prel. / Etapa 2 / CN Dinicu Golescu U17 – RAPID BUCUREȘTI U17   2:2

  • Blănuță, L. Florică

Runda Prel. / Etapa 1 / RAPID BUCUREȘTI U19 – CSA Steaua București U19   1:4

  • A.Dumitrescu

Runda Prel. / Etapa 1 / RAPID BUCUREȘTI U17 – CSA Steaua București U17   2:0

  • D. Badea, Blănuță

SEZONUL 2017/2018

JUNIORI 2001

Camp. Județean U17, Finala / ACADEMIA RAPID – Unirea Sânnicola Mare   9:0

  • Amet (2), A. Dumitrescu (4), Chitacu, Nițu, Jianu

Camp. Județean U17, Grupă, Etapa 3  / ACADEMIA RAPID – LPS Iași   7:0

  • Nițu (2), A. Dumitrescu (2), Lixăndrică (2), Iova

Camp. Județean U17, Grupă, Etapa 2 / ACADEMIA RAPID – Viitorul Breaza   1:0

  • Nițu

Camp. Județean U17, Grupă, Etapa 1 / ACADEMIA RAPID – Farul Constanța   3:2

  • Lupașcu, Bordei, Chitacu

Etapa 30 / ACS United Soccer – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:3 (neprezentare)

Etapa 29 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AFC Rapid   3:0

  • A. Dumitrescu, Chiru, Jianu

Etapa 28 / AS Olimpic – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:4

  • Amet (2), A. Nițu, A. Dumitrescu

Etapa 27 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – CSS 6 București   7:1

  • A. Dumitrescu (5), Bordei, A. Nițu

Etapa 26 / CS Cadet – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:9

  • A. Dumitrescu (4), A. Nițu, Amet, Lupașcu, Jianu

Etapa 25 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Voința 2010 Crevedia   1:0

  • A. Dumitrescu

Etapa 24 / LPS Mircea Eliade – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI    0:7

  • A. Dumitrescu (4), A. Nițu (2), Baboi

Etapa 23 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Sports Team   10:1

  • Sandu, A. Dumitrescu (4), A. Nițu, Amet, Chitacu, Dop, Cazan

Etapa 22 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI a stat

Etapa 21 / ACS Prosport Football Academy – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:5

  •  A. Dumitrescu (2), Lupașcu, Andreianu, Lixăndrică

Etapa 20 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AFC Calcio   0:0

Etapa 19 / Dinamo 1948 București – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:1

  •  Bordei

Etapa 18 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AS Dan Chilom   3:0

  •  A. Nițu, A. Dumitrescu (2)

Etapa 17 / AS Automatica – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI      0:10  

  •  Lixăndrică, A. Nițu (3), A. Dumitrescu (2), Chitacu (2), F. Sandu, Amet.

Etapa 16 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Victoria București   7:0

  •  A. Dumitrescu (4), A. Nițu, Bordei, Lupașcu

Etapa 15 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS United Soccer 20:0

  •   A. Dumitrescu (5), Amet (3), A. Nițu (2), Chitacu (3), Dop (2), Lupașcu (3), L. Dumitrescu, Jianu

Etapa 14 / AFC Rapid – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:2

  •   Lupașcu, Chitacu

Etapa 13 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AS Olimpic   5:1

  •   Bordei, A. Dumitrescu (3), A. Nițu

Etapa 12 / CSS 6 – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0-6

  •   A. Dumitrescu (4), A. Nițu, Andreianu

Etapa 11 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – CS Cadet   5:2

  •   A. Nițu (2), A. Dumitrescu, Amet, Jianu

Etapa 10 / ACS Voința 2010 Crevedia – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:1

  •   A. Nițu

Etapa 9 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – LPS Mircea Eliade   5:2

  •   A. Dumitrescu (3), Dop, F. Sandu

Etapa 8 / ACS Sport Team – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:1

  •   A. Nițu

Etapa 7 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI a stat

Etapa 6 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Prosport Football Academy  10:0

  •   A. Dumitrescu (6), A. Nițu, Lupașcu, Chitacu, Bordei

Etapa 5 / AFC Calcio – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:2

  •   A. Dumitrescu (2)

Etapa 4 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – Dinamo 1948 București   2:1

  •   A. Dumitrescu (2)

Etapa 3 / AS Dan Chilom – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:1

  •   A. Dumitrescu

Etapa 2 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AS Automatica   9:0

  •   Bordei (2), Andreianu, F. Sandu, A. Dumitrescu (3), Lupașcu, Chitacu

Etapa 1 / ACS Victoria – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:5

  •   A. Dumitrescu (4), Andreianu

 

JUNIORI 2003

Etapa 26 / CS TC Champion – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:1

  • Burcă

Etapa 25 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – CS Cautis Steaua Sudului   3:0 (masa verde)

Etapa 24 / AFC Viitorul București – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   3:

Etapa 23 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Elite Football Academy   1:0

  • Burcă

Etapa 22 / FC Rușanu – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   0:1

  • Mitroi

Etapa 21 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Juniorul 2014   5:0

  • Mitroi, Dicianu, Andreescu, Iordache, Burcă

Etapa 20 / ACS Pro Team – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   4:2

  • Roșca, Dicianu

Etapa 19 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AFC Inter Bucharest   2:0

  • Duban, Dobre

Etapa 18 / Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI    0:8

  • Iordache, Dicianu (2), Duban, Voican, Mitroi (2), Andreescu

Etapa 17 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – CS Delcea Fotbal Team   3:0 (masa verde)

Etapa 16 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI  a stat.

Etapa 15 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AS Nefele Sports   0:3

Etapa 14 / Progresul 2005 București – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:2

  •  Andreescu, Mateiu

Etapa 13 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – CS TC Champion   1:1

  • Mitroi

Etapa 12 / CS Cautis Steaua Sudului – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:4

  •  Iordache, Voican, Mitroi, Tănase

Etapa 11 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – AFC Viitorul București   3:2

  •  Voican, Gabriel, Andreescu

Etapa 10 / ACS Elite Football Academy – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   2:0

Etapa 9 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – FC Rușanu   2:5

  •  Dicianu, Andreescu

Etapa 8 / ACS Juniorul 2014 – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   5:2

  •  Dicianu, Andreescu

Etapa 7 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – ACS Pro Team   0:2

Etapa 6 / AFC Inter Bucharest – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   1:5

  •  Burcă, Iordache, Andreescu, Nicolae, Mitroi

Etapa 5 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon   4:1

  •  Andreescu (2), Mitroi, Iordache

Etapa 4 / CS Delcea Fotbal Team – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   2:8

  •  Dicianu (2), Duban (2), Iordache (2), Bounegru, Tănase

Etapa 3 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI a stat.

Etapa 2 / AS Nefele Sports – ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI   4:0

Etapa 1 / ACADEMIA RAPID BUCUREȘTI – Progresul 2005 București   4:2

  •  Duban, Mitroi, Iordache, Dicianu